Symfonika Familijna – DZIEŃ DZIECKA

FB_wydarzenie

01.06.2019
PRZEBOJE WALTA DISNEYA

 

W programie m.in. Pinokio, Kraina Lodu, Piękna i Bestia, Mała Syrenka, Król Lew, Alladyn, 101 Dalmatyńczyków, Cartoon Network

Wystąpią:

Jarek Kozielski (wokal)
Sylwia Przetak (wokal)
Gabriela Oberbek (wokal)
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Tadeusz Wicherek (dyrygent)

KUP BILET

Drogi rodzicu, dziadku, opiekunie – zabierz swoje pociechy na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej! Bliskie spotkanie z muzyką na żywo i niezapomniane emocje gwarantowane!

Jednym z projektów, którego ideą jest dotarcie do dzieci i zaprezentowanie im piękna muzyki klasycznej, jest Symfonika Familijna. Podczas koncertów cyklu, dzieci wraz z opiekunami zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy i eksploracji muzycznych tematów i utworów, wśród których znaleźć możemy zarówno klasykę, jak i  muzykę rozrywkową i filmową. Wydarzenia z cyklu Symfonika Familijna zostały przygotowane w taki sposób, by każdorazowo znalazła się podczas ich trwania przestrzeń, która umożliwi dzieciom zapoznanie się z działalnością orkiestry „od kuchni”. Tego typu zabiegi mają pokazać najmłodszym, że praca orkiestry to przygoda, która oddziałuje nie tylko na słuch, ale też na wzrok i emocje każdego, kto się z nią zetknie na żywo.
Cykl przeznaczony jest dla dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunami.

dofinansowano GMT bez_tla pion

Logo 2017

Comments are closed